| Bogdanovici24 a întrebat:

Salutare.As dori sa creez un design pentru sonet in Photoshop CS6 si nu stiu cum sa incep,ce trebuie de facut etc. Daca va rog frumos ma puteti ajuta careva cu niste informatii folositoare,detalii,tutoriale, sau chiar sa-mi explicati care stiti cum as putea face un sonet in photoshop.Va multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| sjgdhsa a răspuns:

Incepe cu forma cu pen tool apasa alt + click cand esti pe pen tool fa forma prima oara dupa coloreaza baga efecte e usor.

| Bogdanovici24 explică (pentru sjgdhsa):

Tu ai facut sonet in photoshop? daca da imi poti arata un sonet pe care l-ai facut?

| sjgdhsa a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Da am facut eu sunt un oare cum expert am foarte multe lucrari desenate si editate.

| Bogdanovici24 explică (pentru sjgdhsa):

Imi poti face un tutorial cum se face un sonet in photoshop? sau sa-mi explici cumva? ti-as fi recunoscator.

| sjgdhsa a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Deci ce culoare si ce model ai vrea pe el si tu ii pui doar pozele.

| Bogdanovici24 explică (pentru sjgdhsa):

Bine boss laughing) dar cum fac acel design, propriu-zis?

| sjgdhsa a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Pai deci acest sonet este popular doar in Arad eu stau in Bucuresti am facut doar unul singur pentru un verisor este destul de usor zic eu da hartia nu stiu cum sa o fac. happy Incearca cu pen tool sa faci modelu sa fac si rama cu stroke e foarte usor.

| Bogdanovici24 explică (pentru skilletski):

Salut.mersi de raspuns dar nu imi trebuie tutorial "cum se face un logo" ci vreau exact sa aflu cum as putea creea un design pentru logo(acela ce se da la finalul clasei a 12-a).