| Andrei00i a întrebat:

As dori sa imi iau un pc de gaming pe componente de la mediadot. BUGET : 2000 lei maxim 2200 lei.

4 răspunsuri:
| TheGuy92 a răspuns:

Nu lua unul preconstruit.Costruieste-ti propriul calculator, chiar daca nu te pricepi, Youtube face minuni.Sunt destule tutoriale si te poti incadra pe buget aici:
http://choosemypc.net/

| Snexx a răspuns:

Amd fx-6300, amd radeon r7 240,8 gb ddr3, te costa undeva la 10 milioane..placa de baza si restul pui tu. duce gta 5 pe normal si cs go pe ultra 60 fps+