| Andrei00i a întrebat:

As dori sa imi iau un pc de gaming pe componente de la mediadot. BUGET : 2000 lei maxim 2200 lei.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu iti fac, banuti is destui daca e un sistem cu cap, dar nu la mediadot(mi se pare obositor layout-ul de pe site). http://bit.ly/1AcHasb

3 răspunsuri:
| profil6568923 a răspuns:

Prea putini bani pentru un pc gaming.
Poate poti pastra anumite componente de la actualul pc:carcasa, dvd wrw, poate hard disk-ul, daca ai memorie RAM DDR3 o poti pastra, eventual mai adaugi.
Jocurile care apar acum sunt foarte pretentioase.

| alexalex234 a răspuns:

Cam multe vrei pentru 2200 lei cel ami ieftin PC de gaming este 3500 lei.

| undercover01 a răspuns:

Si care e intrebarea?