| djhateme a întrebat:

Salutare.As dori sa imi spuneti daca stiti un program prin care pot pune o poza pe un fundal, ales de mine. un exemplu: Sa fie o biserica de prin Maramures in fata careia sa pot pune o poza de-a mea.si va rog fara PhotoShop ca am inteles ca este cam greu de folosit.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ImmaDucK a răspuns:

Incearca Gimp

2 răspunsuri:
| SilentStriker a răspuns:

In photoshop este foarte simplu. :)
http://www.youtube.com/watch?v=igtpbFsGzwU

| Anaeli a răspuns:

Htto://pizap.com. Incarci poza si chiar deasupra ei apare un desen cu o foarfeca. Apesi pe el si decupezi persoana resectiva. Apoi apesi urmatorul buton, "Add a photo", incarci imaginea in care vrei sa apara acea persoana si le asezi cum vrei.