| xDraogsel007 a întrebat:

Salutare, as dori sa ma ajutati! Am achizitionat de curand un sistem de camere cu 4 canale ( 4 camere ) si i-am pus parola pentru a nu intra nimeni in el, iar eu i-am uitat parola! Cum pot sa o aflu sau sa o resetez, apropo sistemul se numeste : " PNI house PTZ1000"! Ajutati-ma, vreau raspuns cat mai rapid posibil!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna trebuie sa fie ceva un buton sau ceva care scrie factory reset sau resetare din fabrica trebuie sa fie ceva un buton sau daca poti intra la setari

| xDraogsel007 explică (pentru anonim_4396):

Mersi foarte mult!

| xDraogsel007 explică (pentru anonim_4396):

NU am buton de factory reset( NU am nici un buton pe carcasa)! Stii vreo alta metoda?

6 răspunsuri:
| darrenhaayes a răspuns:

Va pot ajuta daca sunte ti din buc sau imprejurimi.

| Decicumzici a răspuns:

Intrebarea asta e cu 2 taisuri =) de parca nu toti am vrea acces la camerele de supraveghere wireles din tot orasul. Ar trebui sa stii ca ele au buton factory reset si parola default e scrisa sub ele sau pe cutia lor, undeva trebuie sa fie. Dupa care in webbrowser schimbi parola. Ca la orice router. Dar sa o crackuiesti dureaza enorm.

| Vla2ca a răspuns:

Mergi la un hacker

| Decicumzici a răspuns (pentru Vla2ca):

Stii cat costa sa spargi o parola wpa2? http://rentrender.com/all-render-farms-list/ 250 euro pe ora, si daca vrei 10 ore e 2500 euro. Si nu e cine stie ce 15552 ghz la ferme online. =) asta e 20 ani pe un i7 pc reduce la 20 zile pe ferma. Adica in 20 zile spargi parole de 13 caractere lungime si costa 120, 000 euro. =) =) lel