| Winners10 a întrebat:

Salutare. As fi si eu interesat de un router wireless portabil, ceva de genu https://www.emag.ro/......D8RZHJBBM/ Vreau sa il folosesc la masina ca sa am internet la masina. Dar as vrea daca cunoasteti cumva un router ca cel mai de sus ca sa aiba si cartela de net incorporata ca sa nu trebuiasca sa mai fac un abonament de internet separat doar pentru acesta.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poti cumpara o cartela prepay cu numar, pe care sa activezi optiuni cu internet mobil doar in perioada in care folosesti router-ul portabil din link. Dar trebuie sa fii atent ca operatorul ales sa aiba o buna acoperire 3G sau 4G in zona in care vrei sa folosesti dispozitivul Wifi.