| Nst_Nicu_1992 a întrebat:

Salutare, as vrea sa fac o mutare de la telekom la digi, as vrea sa aflu si eu daca m-ar costa ceva sa ma mut, si preturile de la digi?

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Portarea numarului de telefon nu ar trebui sa coste nimic si de formalitati se ocupa noul operator (Digi, in cazul tau).

Oferta la portare o gasesti aici: http://www.digiromania.ro/servicii/telefonie-mobila/portare

| Nst_Nicu_1992 explică (pentru flixbuster):

Se pare ca nu ai inteles, ce-am vrut sa exprim. Eu vreau sa ma mut de la telekom la digi. Si as vrea sa stiu, daca m-ar costa ceva aceasta mutare.

| Nst_Nicu_1992 explică (pentru flixbuster):

Vreau sa ma mut la digi net.