| LoveParis a întrebat:

Salutare,as vrea sa imi cumpar un laptop(de preferat Toshiba fiindca is mai bune) insa nu prea le am cu tehnologia si nu stiu ce sa aleg.Am un buget de pana la 3000lei (treizeci de milioane).Va rog sa ma ajutati cu link-uri.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Sa stii ca nu firma conteaza ( Toshiba, Acer, Asus, etc ), ci ce performante are laptop-ul. Procesorul vine de la Intel/Amd, memoriile de la Kingston, HDD-ul de la WD, si tot asa. In prezent cei de la Asus au cele mai performante laptopuri intr-un raport calitate-performanta-pret, iti recomand sa te duci catre un Asus. Ca sa-ti si recomand unul, ar fi asta : http://www.pcgarage.ro/......dark-gray/

Bft!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu lua laptop! Si nu Toshiba! Ai auzit prost! Asus, HP, IBM, Lenovo, Sony, altceva exclus!

| AlexL28 a răspuns:

3000 pe un laptop? De ce? Presupun ca vrei sa faci gaming pe el. Atunci nu lua un laptop, pentru ca nu o sa ai niciodata performantele unui PC la acelasi pret si se strica mai repede si nu il poti sa ii face cate un upgrade din cand in cand. Daca vrei gaming ia un PC...Eu zic laptopurile sunt doar pentru lucru in word si browsing, photo si video editing.

| LoveParis explică (pentru AlexL28):

Nu vreau neaparat pentru gaming insa vreau calitate

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Poftim unul cu procesor i5, 8gb ram si placa de 2gb cu un hard disk de 1Tb: http://www.emag.ro/......DMG0LBBBM/