| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o tableta grafica insa as vrea ceva de calitate, desigur nu la un pret foarte mare.Ma gandeam sa-mi iau aceasta tableta:Tableta grafica Kanvus Virtuoso T500, USB, imi poate spune cineva(daca o are) cum se comporta? Sau daca nu sa-mi recomandati o tableta grafica.

7 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Eu am wacom bamboo [ pen and touch ] nu e foarte scumpa si e buna, ti-o recomand din tot sufletulwinking. Bafta!

| Username404Error a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Dar pot face si si lucrari profesioniste cu ea?

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Username404Error):

Da, daca stii sa le faci laughing.

| Username404Error a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Pai da, cam cu asta ma ocup, insa ma gandeamda ca este deranjant faptul ca zona unde poti desena este destuld de mica.

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Username404Error):

Mdaa, intr-adevar.

| Username404Error a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Dar de tableta sugerata de mine, ce parere ai?

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Username404Error):

Nu stiu prea multe detalii despre ea, din cate am cautat este destul de buna.