| ITMonster a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o tableta in timpul verii sau de black friday, sa aiba urmatoarele specificatii: wi-fi(se poate si 3g, dar nu neaparat), diagonala intre 7-10 inch si pretul sa fie cuprins intre 1000-1500 lei
Va multumesc! happy

1 răspuns:
| Phantom933 a răspuns:

Vrei sa ai internet inclus atunci cumpara de la Orange cu abonament de 14 euro pe luna, nu dai foarte mult,
Ipad mini recomand sau daca nu iti place viziteaza un site unde sunt reduceri mari
http://www.emag.ro/tablete
Bifezi in stanga ce specificatii vrei sa aiba tableta