| Elevu53 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un calculator (pentru ca pina acum aveam laptop). E important ca monitorul si calculatorul sa fie acceeasi firma? Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Daca vrei un calculator, conteaza unitatea, monitorul putin conteaza (poti sa ei orice monitor nu conteaza tipul).Tot ce conteaza la monitor este sa te uiti pe ecran.

| Cristian_George_1998_367R a răspuns:

Calculatorul,mai exact unitatea centrala, nu are legaura cu marca monitorului, poti avea unitate razer si monitor samsumg

| Elevu53 explică:

Imi cer scuze.Nu prea coincide categoria.sad