| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca merita sa cumpar acest pc,adica daca gasesc ceva mai bun in bugetul asta, niciun ban in plus! https://www.olx.ro/oferta/pc-gaming-ID9m9uW.html#04d0cb2 2ea

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da, e un pc care isi merita banii! Mai bun la banii astia nu cred ca mai gasesti! Bafta!

| Andrei_Radu_1976_xrqQ a răspuns:

E bun.Nu prea poti sa gasesti ceva mai bun in pretul asta.Jocuri gen gta 5, overwatch, cs:go duce pe niste detalii mai ridicate.Dar battlefield 1, steep, Ghost recon, Pubg va trebui sa reduce setarile. Daca vrei sa mai vorbim da-mi in reply la comentariu.

| SoleX a răspuns (pentru Andrei_Radu_1976_xrqQ):

Mersi mult, pai atunci cred ca o sa il iau pe asta, dar mai trebuie sa strang putini bani!

| Andrei_Radu_1976_xrqQ a răspuns (pentru SoleX):

Cu placer..In viitor ai putea sa mai strangi niste bani si sa iei in gtx 1050 ti...dar acum cum vrei