| GazuWolf a întrebat:

Salutare,aș vrea și eu să știu cum pot convertii un film format mkw sau ori ce alt tip de format în formatul avi. De curând am încercat cu un program cu numele de Any Video Convertor care îl ai free 3 zile,îl converteam în format avi dar când încercam sa pun filmul pe stick și să îl vad pe dvd nu mergea,dvd-ul îl citea ca un film format avi,dar când dădeam pe el nu mergea, trecea la următorul film, dacă ați putea sa îmi lăsați un link cu un program anume și să îmi spuneți cum pot sa îl convertesc cu succes sau să îmi explicați cum ar trebui să folosesc acest program pe care l-am numit mai sus ar fi extraordinar sau ori ce alt sfat util m-ar ajuta foarte mult! Mulțumesc tuturor celor ce vor răspunde la întrebare și dacă răspunsurile vor avea același grad de ajutor, voi acorda funda răspunsului mai explicativ!

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Utilizeaza programul Total Video Converter si cand faci conversia, alegi convert mkv to xvid (.avi).

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Dvd soft. intre toate programele ce vin incluse are si ceea ce cauti.
dvd soft e free