| FaraNume47678 a întrebat:

Salutare. Aseara un prieten mi-a dat datele de la tw(teamviewer)pentru a-i instala un program. Pana la urma acel program n-a mai fost instalat asa ca de plictiseala,i-am deschis task managerul, am dat click pe new task si i-am scris "keylogger" in gluma. Eu credeam ca o sa se prinda ca n-are cum sa-si ia keylogger in modul acesta, dar el s-a suparat pe mine si nu m-a crezut. De dimineata mi-a trimis mesaj ca procesorul lui este 100% si ca ar fi vina mea, ceea ce nu prea este adevarat. Credeti ca-mi puteti spune exact daca-i vina mea sau nu?rolling on the floor)) Deoarece acest prieten nu prea intelege. Rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Sigur nu este vina ta.

| Fekete_Andrei_1999 a răspuns:

Nu are de ce sa fie vina ta... Serios acum rolling on the floor)))). Incearca sa il convingi ca nu este vina ta, aratand raspunsurile primite rolling on the floor)))))