| venimill a întrebat:

Salutare, astăzi când m-am trezit am deschis pc-ul și îmi apărea ca reparare automata a Windows-ului, am încercând sa rezolv și nu am reușit, am crezut ca este de la HDD și am deschis componentele, le-am curățat și când sa deschid pc nu se mai aprindea monitorul!
Dacă vreți sa îmi dați niște sfaturi ce sa-i fac ca m-o mancat toată ziua pc asta!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Verifici placutele de memorie ram si te asiguri ca sunt montate corect pe placa de baza (le scoti si le pui inapoi cu grija).
Repararea automata este generata de Windows, nu are legatura cu piesele din calculator. Se corecteaza doar erorile software din sistemul de operare.