| xs1der a întrebat:

Salutare!
aveti cumva idee de ce nu pot trimite mesaje pe snapchat? imi apare ca mesajul se incarca si apoi imi da o eroare gen "failed to send. tap to reload" dar degeaba pentru ca atunci cand apas refresh tot nu se trimite. Si nu e din cauza conexiunii de internet pentru ca am net si prin wi-fi si pe cartela si pe nici una din cele doua nu merge. Tin sa precizez ca inainte mergeau si deodata (cred ca mi s-a updatat aplicatia) nu mai functioneaza. A, si nu pot sa ma loghez pe snapchat de pe wi-fi, doar de pe netul de pe cartela...dar problema adevarata e ca nu pot trimite mesaje. Ma puteti ajuta? happy Mersi.

2 răspunsuri:
| sabinn21 a răspuns:

Încearcă sa îți faci alt cont și poate așa nu o sa mai ai problema asta

| xs1der explică (pentru sabinn21):

Chiar nu exista si alta solutie?laughing