| Xenoverse a întrebat:

Cand joc asphalt 8 se blocheaza sau iasa din joc, ce e de facut, joc pe un Samsung Galaxy A3 dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, poate e din cauza ca nu ai telefonul destul de bun pentru ca jocul are o grafica prea puternica pentru unele telefoane.
Si in al doilea rand, EU TOCMAI M-AM JUCAT ASPHALT 8 SI TI-AM VAZUT INTREBAREA WOW CE COINCIDENTA!

3 răspunsuri:
| TonyStarkRO a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou, si daca nu merge, s-ar putea sa fie de la memorie, mai sterge fisiere unecesare sau dezinstaleaza aplicatiile de care nu ai nevoie. Daca nu merge du-te cumpara-ti un Soni Xperia M4, e bun pentru gaming, Bafta!

| Xenoverse explică (pentru TonyStarkRO):

Unele jocuri imi merg fara probleme, numai asphalt 8 ma enerveaza uneori.

| TPUZero a răspuns:

Mai dezinstaleaza aplicatii, fa backup... daca nu merge, cauta cerintele jocului pe internet. Funda?