| SorinELoo7 a întrebat:

Care este cel mai bun player video pentru filme (în afară de BS Player)?

16 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

VLC media player. Ruleaza cam orice iar cand nu ruleaza el ceva, BS Player il va putea rula. Si fata de BS Player, nu este separat in doua. Plus comenzi de inregistrare, printscreen dar fara modificat fontul si marimea subtitrarilor. Ceea ce personal nu ma deranjeaza... urasc o subtitrare care imi distrage atentia si ma uit prea rar la filme in franceza sau alte limbi pe langa engleza...

| marius577 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun este VLC

| Akid a răspuns:

Km Player.

| downdl a răspuns:

De departe DVDFab Media Player, ia-l de aici cu licenta gratuita un an, promotie: http://downdl.com/......al-number/

| Cosmotel a răspuns:

Vlc player si media player classic.
nu ai nevoie de un top.

Alte răspunsuri
| RoccoSuasito a răspuns:

Eu folosesc VLC Media Player si KMPlayer.

| ITMonster a răspuns:

Divx Player:
Uite aici link-ul:
http://www.divx.com/en/software/divx-plus

| vinhotse a răspuns:

Puteți încerca acest software Blu-ray gratuit pentru a vă ajuta. Conține toate soluțiile de redare media de care aveți nevoie pentru divertismentul dvs. liber și acționează ca player de disc Blu-ray gratuit, player de disc DVD gratuit, player video HD gratuit (player video 4K gratuit), player de fișiere ISO gratuit și player audio gratuit (muzică gratuită jucător).
https://www.leawo.org/blu-ray-player/?tpu=1410

| IoNyXxX a răspuns:

VLC Media Player

| Lynn00 a răspuns:

Leawo Blu-ray Player, care este un player media gratuit, dar versatil, care permite oamenilor să vizioneze direct DVD / Blu-ray blocat în regiune! https://bit.ly/3m3S7ci

| Gnoc a răspuns:

Windows media player.

| Maximus_Marius_1988 a răspuns:

Splash player pro ex este cel mai bun. Reda filme in format hd are cateva optiuni care transforma vizibil claritatea filmului (se observa mai bine la filmele mkv hd). Este nevoie de o placa video mai buna pentru a folosi programul la capacitate maxima

| SorinELoo7 explică (pentru Maximus_Marius_1988):

Si forteaza filmele care nu sunt in formatul HD sa fie vizualizate HD?

| zinedinski a răspuns:

Salut!

Parerile sunt subiective. Cel mai bun este cel care ti se potriveste si face fata calculatorului pe care il ai. Parerea mea ca cel mai ok (care se descurca si pe un pc slab si pe unul mai bun) este VLC. Dar, asa cum am zis depinde. Doar tu poti alege care e cel mai bun pentru tine.

Aici am gasit un top 10. Arunca un ochi: http://beebom.com/2015/05/10-best-video-players-for-windows