| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Care este diferența dintre cele 2 huse?
Una e mai scumpa iar cealaltă mai ieftină!
https://www.etuo.ro/folii-protectie-telefoane-motorola-m oto-g30

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Diferenta este imensa: una este din folie de plastic, cealata din sticla securizata, de aceea au si preturi diferite.

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

Amândouă sunt de sticla dacă te-ai uita mai binelaughing)

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

Eu caut ceva sa îmi protejeze telefonul 100% am un Huawei p40 lite care avea carcasa pe spate din silicon și încă o mai am și pe fata o folie de sticla, l-am scăpat și s-a spart si folia de sticlă cât și telefonul adică l-am spart a doua oara aducă când l-am spart prima oara am dat 300 sa îmi schimb display-ul, a doua oara nu mai dau, îmi iau alt telefon și asta il dau lui mama

| Violleta2022 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Linkul care l-ai postat tu contine 3 produse: 2 din sticla si unul din policarbonat folie.
Uita-te mai bine aici:
https://imgur.com/EsQYm86