| nimenialtueu19 a întrebat:

Salutare. Caut un laptop bun pana in 4000 lei. Are cineva niste recomandari? Mentionez ca as vrea sa-l folosesc atat pentru facultate, cat si pentru jocuri. Multumesc!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

EMAG - i7, ssd peste 500, ram 16, și poate-ți rămân câteva sute bune

| dinaprilie a răspuns:

Olx

| CassiusAlexander a răspuns:

MacBook

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Ti as recomanda sa iei unul care sa fie mai gros. astea mai groase au ventilatie mai buna si se incing mai greu decat cele mai subtiri pentru ca componentele nu mai sunt asa de apropiate.

| Fury12 a răspuns:

Pentru jocuri iti trebuie o placa decenta, depinde ce jocuri joci cauta pe YouTube benchmark cu placa video pe care o vrei si iti dai seama daca duce jocurile pe care le vei juca.
La jocuri nu prea conteaza procesorul deci cauta unul mai decent dar nu pune pretul pe el.
Pt facultate ca sa mearga rapid si bine sa aiba SSD si niste rami de viteza mare, deoarece te ajuta si in jocuri mult si la viteza calculatorului cand faci office.
Sper ca te-am ajutat sa te hotarasti cat de cat...