| FoxyM a întrebat:

Ce converter pentru Youtube imi recomandati ca sa pot descărca melodii cum trebuie? Acela care il folosea toata lumea nu mai este, pentru ca am cautat si nu mai era. Vreau sa pun muzica pe stick de pe laptop.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ai felicitare, e un convector super

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vreau și euuuu sad

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Da 10 lei si batem palmalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

Rowrrr, doar atat doresti?winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E vorba de 4k videodownloader, cu asta descarci ce video vrei sau convertesti orice video in audio direct simplu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Am unul mai bunwinking

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Haha,doar sa iti zic o litera la cuvant din tot linkullaughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vad cu ce ar putea fi mai bun

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru RAY):

De unde vin felicitarile si pentru cine

| FoxyM explică (pentru BostanDaniel1974):

Felicitarea este un fel de mesaj. Cauta in bara unde cauti la profilul tau de pe TPU si dai in jos si apare felicitări.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru FoxyM):

Daca te-ai ti-a fost de folos programul care ti l-am recomandat mersii pentru urari

13 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca folosesti mozila firefox ai acolo la suplimente Simpli yotube downloader ti le da cum alegi tu in mp4 daca nu ai optiune in dreapta mp3 ti le salveaza direct in pc

| FoxyM explică (pentru BostanDaniel1974):

Ok,am sa incerc.