| VLaDuTz02 a întrebat:

Salutare, ce e mai bun PS3 sau Xbox 360? Cum merge GTA 5 pe PS3? Dar pe Xbox 360? Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Eu zic PS3, e mult mai bun ca Xbox 360. Eu am PS3 de aproape 10 ani si am GTA 5 si se vede smecher, are o grafica de nota 10. Isi merita banii PS3. Sper ca te-am ajutat happy

| sltlp a răspuns:

Gta 5 nu merge grozav pe nici unul. Adica trebuie sa ai in calcul, ca desi gta 5 e foarte optimizat pentru ele, vechimea consolelor spune multe(au cate 10-11 ani fiecare). Asa ca mai bine te orientezi spre ps4.