| numesiprenume0 a întrebat:

Ce este un telefon "puternic"? De exemplu Sony Xperia M4 Aqua, este laudat pentru ca are 2Gb ram, procesor bun, rezistent la apa si praf, camera de 13 respectiv 5 Mp si alte caracteristici pe care nu orice telefon le are dar cu toate acestea se spune ca nu este un telefon asa cum ar trebui, ca nu este unul "puternic". De ce?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Pentru ca in momentul de fata nu poate fi considerat un,,telefon puternic'',da este un telefon bun cu specificatii bune dar mai corect ca sa fie un telefon high-end,, telefon puternic'' trebuie sa detina cele mai bune specificatii existente la momentul respectiv, asadar in momentul de fata existand telefoane cu specificatii cu mult peste cele disponibile pe acest telefon, poate fi considerat doar un telefon bun, de clasa medie.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Asta e doar o părere. Mulți își dau cu părerea fără să cunoască telefonul... însă poate cei care l-au testat au cu totul altă părere.