| CosmynAdryan a întrebat:

Ce este WhatsApp? OFER FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Stanciugelu_Maria_1996 a răspuns:

WhatsApp este o aplicatie cu care poti vorbii cu oameni si poti sa te vezi cu ei, dar rostul ei este ca merge mai bine dacat cand vrei sa vorbesti tu cu cineva pe mesaje sau sa te vezi cu el sau sai trimiti poze.

8 răspunsuri:
| klau123ful a răspuns:

O retea de socializare! Funda?

| LTAA a răspuns:

Un serviciu de tip Messenger, dependent de Internet, exclusiv pentru telefoanele mobile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O retea de socializare!

| Madayna a răspuns:

O aplicatie pe smartphone, precum yahoo messenger.

| TheSoldier a răspuns:

O retea de socializare precum facebook. Funda?happy

| denyemy a răspuns:

O aplicatie pentru dispozitive mobile, pentru mesagerie, nu functioneaza fara acces la internet.

| AlinDeViL14 a răspuns:

Retea de socializare acesibila doar cu internet. Este pentru telefoane mobile!

| Stanciugelu_Maria_1996 a răspuns:

WhatsApp este o aplicatie cu care poti vorbii cu oameni si poti sa te vezi cu ei, dar rostul ei este ca merge mai bine dacat cand vrei sa vorbesti tu cu cine va pe mesaje sau sa te vezi cu el sau sai trimiti poze.