| Sarcopt a întrebat:

Ce mă sfătuiți dintre următoarele telefoane: 1. Samsung S7 şi 2. Samsung A5 2017? Mă interesează durata bateriei şi problema cu încinsul excesiv. Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AnduNene a răspuns:

Evident s7, are baterie mare si buna, ecran foarte bun si arata mult mai bine decat a5 2017 (parerea mea). Cat despre baterie, in unele teste cea de pe a5 o intrece pe cea e pe s7, dar paradoxul este ca a5 are sanse sa se incinga mai mult decat s7, fiindca s7 are o placuta de racire de cupru. Deci alegerea e a ta: baterie mare, pret bun, performanta buna: a5; design foarte bun, performanta bruta, ecran bun, baterie buna, racire buna, dar mai scump: s7. eu as alege s7, dar alegerea ta te priveste. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Buna! Samsung S7 e mai bun!

| Bianca777 a răspuns:

Eu am A5 si merge foarte ok nu am niciun regret ca l-am cumparat

| LianaLev a răspuns:

Eu as alege nr. 2