| costy2120 a întrebat:

Salutare!
ce parere aveti despre routerul Router Wireless-N Tenda W316R, 150Mbps? il are cineva este bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| GuessWho_8056 a răspuns:

Eu l-am avut, era f. bun, ducea prin 5 pereti fara probleme

| costy2120 explică (pentru GuessWho_8056):

Dar stii cumva cam ce arie de acoperire are? eu am avut un router TP-LINK si zice ca nu e conectat WAN

8 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Eu am un prieten care are trenda si prin 2 pereti ramane cu 1 maxim 2 liniute, depinde si de ce pereti vorbim. Ti-as recomanda un D-Link sau ceva certificat cisco (daca vrei ceva de calitate).

| GuessWho_8056 a răspuns:

Asta nu se poate spunewinking gen daca il pui pe hol, sa nu te astepti sa ajunga la cea mai indepartata camera pentru ca semnalul vine prin peretii celorlalte camere, u vine direct in aceea camerawinking

| costy2120 explică (pentru GuessWho_8056):

Eu cu asta tp-link aveam semnal si in curte cam 20-25m

| GuessWho_8056 a răspuns (pentru costy2120):

Am avut si eu tp link, dar m-a dezamagit

| costy2120 explică (pentru GuessWho_8056):

A avut momente si asta cand facea figuri dar asta e. se mai pote repara sa l duc la garantie?

| GuessWho_8056 a răspuns (pentru costy2120):

Daa

| PetrisorPetru a răspuns:

Pe rom telecom merge cliknet?