| Hooligans205 a întrebat:

Salutare. Ce programe pentru Audio Visual stiți înafară de Avee Player pe telefon și Adobe Effects pe PC? Ceva simplu de folosit, nu vreau ceva prea special, dar pun pe video-uri doar poza și e moton.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a pune o poza intr-un film ai nevoie de program de video studio destul de complex, care trebuie si invatat (trebuie sa parcurgi mai multe etape).
Pe PC poti incerca Visual Studio sau U-lead Video Studio.
Pe telefon nu am cunostinta de aplicatii cu asemenea capabilitati.

| Hooligans205 explică (pentru Bula):

Mulțumesc. Dar mă refeream la ceva de genul ăsta https://youtu.be/SFV6bussMBk

1 răspuns: