| VLaDuTz02 a întrebat:

Salutare, ce sa fac daca discurile de memorie de la PC imi arata ca sunt full cand de fapt ele nu sunt? De exemplu discul E nu are nimic in el si cica e full.Nici cu formatare disc nu merge.Pot remedia aceasta problema fara sa reinstalez windowsul sau fara sa chem vreun specialist?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

S-ar putea incerca un manager de partitii cum e http://www.partitionwizard.com/free-partition-manager.html

Poate asa se vor putea formata sau sterge partitiile care nu au date pe ele.