| Cristi3000 a întrebat:

Salutare,
Ce sfat imi dati despre achizitionarea unui aparat foto dslr.Am gasit unul de la Nikon D60+obiectiv,pe olx la pretul de 750, fara defecte si putin folosit...
Credeti ca e teapa sau chiar ar fi o idee buna de achizitionare?

1 răspuns:
| Milly88 a răspuns:

Sfatul meu e nu.Mai bine mai strângi banuti si iti iei unul nou sau alt model.Chiar dacă nu e teapa nu ai de unde sa stii de cate ori a fost scapat pe jos aparatul ala. Poate merge la prima mana dar apoi nu stii ce probleme iti face, te poti trezi peste o săptămână și cu banii dati si cu un aparat defect.Sunt multi oameni neseriosi.Ramane alegerea ta pana la urma.