| wolf69 a întrebat:

Cei care folosesc Viber, am o intrebare... am 2 telefoane, un Iphone si un Samsung Galaxy si vin si va intreb : De ce pe Iphone la un contact cu care vorbesc, apare poza, iar pe Samsung nu? Exista vreo posibilitate sa isi fi pus poza vizibila doar mie?

1 răspuns:
| Eurofighter a răspuns:

Nu, e by design. La iPhone se permite o integrare mai buna ca asa a dorit dezvolatattorul aplicatiei. Pe Samsung/Android nu ai API specific pentru a afisa poza.