| SynapseNinja a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de unde imi pot cumpara drivere pentru windows? Stiu, as putea sa descarc si de pe site-ul firmei producatoare a laptop-lui. Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! Cum sa cumperi drivere? Nu se cumpara asa ceva! Le iei de pe net sau vin pe un CD insotitor al laptopului. Totusi daca vrei sa fii la zi cu ele le iei de pe siteul producatorului sau cu un program ajutatator.
Astfel, daca instalezi Adobe Flash Player poti sa instalezi si softul de aici: https://www.driverscloud.com/en/start
Dai Install si apoi Start the detection. Cand se termina vei gasi driverele ce trebuie instalate in My Drivers.

| xerxes1 a răspuns:

De la magazinul de drivere pentru Windows.
Cu placere.

| Pietricel a răspuns:

Drivere sunt si vor fi mereu gratuite, si asa in tara la noi costa mult un laptop/calculator bun asa ca ar fi fost imposibil sa mai coste bani si drivele pe care trebuie sa le instalezi.