| Florentin01 a întrebat:

Cine îmi recomandă și mie o firmă de freelancing bună sau un freelancer bun. Nu contează dacă este scumpă, respectiv scump. Mai mult mă interesează să fie bună, respectiv bun, și punctuală cu finalizarea programelor.

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Upwork si Freelancer sunt cele mai bune site-uri de acest gen. Daca ai nevoie de editare video te pot ajuta eu.

| Florentin01 explică (pentru ElSueno):

Mersi mult. Deocamdată de editare video nu am nevoie, ci doar de creare de programe. Dar mersi ca mi-ai zis.

1 răspuns: