| Cagulas a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine? mi-am uitat parola de la facebook dar de pe pc sunt logat inca...si acum vreau sa imi schimb parola dar nu prea stiu cum! stie cineva?

2 răspunsuri:
| adsx a răspuns:

Dai decontectare si apoi pe pagina de locare sub pastiul unde trebuie sa introduci parola scrie :,, Ti-ai uitat parola?" si dai acolo si iti pui adresa de email pe care ai contul si iti trimite un email cu un link prin care iti poti schimba aprola fara a o sti pe cea veche

| Cagulas explică:

Dar nici parola de la yahoo nu o mai stiu!