| GGB22 a întrebat:

Salutare,
Cine stie, cu ce program se poate copia un obiect sau o persoana dintr-o poza.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Este contra cost PhotoShop-ul! Cea mai buna varianta este gimp-ul, care face aceleasi lucruri precum programul amintit de tine si cu singura diferenta ca este gratis.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

PhotoFancy e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu photoshop.

| MskDesign a răspuns (pentru anonim_4396):

Este contra cost PhotoShop-ul! Cea mai buna varianta este gimp-ul, care face aceleasi lucruri precum programul amintit de tine si cu singura diferenta ca este gratis.