| User12433 a întrebat:

Salutare. Cine știe cum pot schimba numele de la o pagina de Facebook cu 2000 de like.uri. Am încercat multe metode dar nu a mers. Poate știe cineva mulțumesc.

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Intri pe pagina.
Apoi in stanga intri pe tab-ul "Despre"
La "nume" dai click pe "Editeaza" Dupa ce editezi apesi pe "Continua"
Urmezi pasii mai departe. Eu nu i-am urmat pentru ca nu vreau sa schimb numele paginii.

| User12433 explică (pentru Lioana):

Zice că nu a fost aprobat. Am încercat de 10 ori asta

| Lioana a răspuns (pentru User12433):

Dacă nu a fost aprobat poate că numele pus de tine nu respecta regulamentul.

| User12433 explică (pentru mlfz13):

Nu găsesc. Doar fixează numele paginii

| mlfz13 a răspuns (pentru User12433):

Ce anume nu gasesti?!? ai citit ce scrie acolo? ai toate raspunsurile, inclusiv varianta in care nu vei putea schimba numele si, mai ales, de ce.