| anonim_4396 a întrebat:

Salutare comunitate! Tocmai ce mi-am instalat windows 7 ultimate (piratat) si doresc sa stiu daca sunt necesare acele update-uri. (am instalat doar niste drivere si service pack 1, in rest update-urile de sistem NU). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Depinde de tine. eu iti recomand sa le instalezi.
daca ai X64 nu instala KB971033
daca ai X86 nu instala KB2835361
desi in ultimul an din cate am observat, cei de la Microsoft nu mai sunt preocupati in a trimite aceste update. Sunt cele care iti detecteaza un windows nelicentiat.
bafta.

1 răspuns:
| WxRo a răspuns:

Poti face update linistit insa mereu deselecteaza acest update : KB71033