| Prumarius a întrebat:

Salutare, contul meu personal de Facebook e blocat de 3zile fara sa primesc vreun avertisment.are idee cineva ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Gabipn2017 a răspuns:

Se poate ca cineva sa iti fi "spart" contul sau pur şi simplu s-a blocat.Prietenei mele i s-a blocat pur şi simplu si a fost nevoită sa iti deschidă un alt cont

| Prumarius explică (pentru Gabipn2017):

Salut am primit am primit un maill ciudat ca din motive de securitate nu mi se poate spune de ce a fost dezactivat contul! parola nu mi-a fost sparta cred.voi reveni daca e cazul.