| KNz9898 a întrebat:

Salutare credeti ca pot gasi acest tip de baterii in Romania! As da comanda de pe Amazon dar nu prea sunt familiarizat cu chestii gen Paypal sau plata online! https://www.amazon.com/......d_sim_21_3 ie=UTF8&dpID=41AtnSLsRrL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR16 0%2C160_&psc=1&refRID=R3JHKA1BW2TH1Q8N597X

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Eu am cumparat o piesa de schimb de pe Ebay si mi-a sosit dupa o saptamana tocmai din California.

| danutzu96 a răspuns:

Nu am gasit anunturi valabile cu aceste baterii. Cauta la magazinele care vand drone. Daca nu, nu ai de ales decat sa le comanzi de pe amazon sau ebay.