| Florin458 a întrebat:

Cum dezactivez reclamele de pe site-urile web? Ma refer la faptul ca vizitez acum un site auto sau cu imbracaminte, apoi daca intru pe o alta pagina aleatorie apar reclame de la siteul pe care tocmai l-am inchis.Cum dezactivez acea urmarire a vizitelor pe siteuri?

3 răspunsuri:
| Paula2018 a răspuns:

Recomand si eu sa descarci Adblock, o sa iti apara o inconita in browserul pe care il folosesti si o sa observi disparitia reclamelor in proportie de 80%, din pacate niciun program nu o sa te scape de ele 100%, doar variantele Premium, insa o sa iti fie suficient Adblock standard.

| InvatamProgramare a răspuns:

1. Foloseste Firefox ca browser, pentru ca e mai zgarcit in a oferi informatii despre tine in comparatie cu Chrome.
2. Foloseste plugin-ul de Firefox, AdBlock.
3. Daca nu vrei sa mai fii deloc track-uit de Facebook, Google si alte site-uri poti sa iti achizitionezi un abonament de VPN care costa in jur de 50 E le an.

| Razvanel11234 a răspuns:

Încearcă adblock