Întrebare recomandată | Onut_Dumitriu_1997_IJmA a întrebat:

Salutare, cum imi pot afla parola de la gmail daca eu nu o stiu si nu am numar de telefon si nici adresa de email de recuperare adaugate?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai intrat macar o data pe acel browser (Mozilla, Chrome, etc) este posibil sa se fi salvat parola. Intra in "setari" sau "preferinte" si gasesti acolo "parole" (passwords). In Mozilla este mai complicat: trebuie sa intri intai in "confidentialitate si securitate" ssi apoi gasesti "Date de autentificare slavate".

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Logheaza-te. Scrieți adresa de mail si vei găsi scris "Ai uitat parola?" Da clic si îți va trimite parola sau îți va permite sa o resetezi. Urmează toți pașii care ii cere. Succes!