| CostiS98 a întrebat:

Salutare

Cum pot sari peste ecranul de conectare a contului google?
Am un Samsung on5 si am incercat si cu sidesync si degeaba. Imi cere contul cel vechi
Am incercat si cu odin si degeaba
Recomanda-ti rapid ceva

3 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

De ce nu simplu te conectezi? dureaza 5 minute sa ti faci un gmail

| CostiS98 explică (pentru alex495):

Păi nu este telefonul meu. Este al unui amic care mi l-a dat să il fac. Si el nu stie contul de era pe acesta. A incercat să ii dea reset si acum nu se poate conecta deoarece ii cere contul de google.

| D3I3 a răspuns:

Dacă nu știi parola contului, atunci te poți duce la setări » conturi și ștergi contul respectiv de acolo. Desigur că și aplicațiile descărcate pe adresa aia vor fi șterse, dar asta e singura opțiune. Apoi adaugi contul amicului tău.