| Cojocariu05 a întrebat:

Salutare.Cum pun si eu pe facebook de exemplu un videoclip facut in camtasia fara sa fiu nevoit sa il pun prima data pe youtube si de acolo sa copiez link-ul?
Am mai facut cateva dar trenuiau puse mai intai pe youtube si dupa sa copiez link-ul unde vreau. Exista vreo extensie ceva in camtasia unde il pot uploada direct pe facebook si sa poata fi downloadat de cineva? Multumesc

Răspuns Câştigător
| bogdanz04 a răspuns:

Mai departe poate fi descarcat videoclipul de pe facebook cu anumite programe de video download

4 răspunsuri:
| bogdanz04 a răspuns:

Facebook>Profil>Fotografii>Adauga un clip video

| Cojocariu05 explică (pentru bogdanz04):

Exact asa am facut, am creeat un videoclip cu camtasia, l-am facut in mpg4 si am dat la ADAUGA UN CLIP VIDEO, se incarca, imi spune ca este in curs de codificare dar dupa primesc un avertisment cu drepturi de autor, ceva de genu... dupa videoclipu' nu este postat nicaieri...
Cum rezolv? Fundabig grin

| bogdanz04 a răspuns (pentru Cojocariu05):

Poate incalci drepturile de autor adica ai luat un clip ce nu e al tau nu-i facut de tine

| Cojocariu05 explică (pentru bogdanz04):

Da asa am facut prima oara...dar dupa am facut unu al meu si am incercat sa il pun dar nu mai merge...