| Vera8156 a întrebat:

Salutare.
Daca 2 persoane se conecteaza simultan la aceeasi adresa de skype, ce se intampla?
Spre exemplu: Pe messenger, cand este conectat la un id si mai intra cineva pe el, te da afara si iti da mesaj. Pe skype ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| PureEvil a răspuns:

Nu te scoate de pe celalat terminal(computer unde esti logat) insa conversatia o poti purta doar din locul unde te-ai logat a doua oara. Daca te duci la celalat calculator, il gasesti cu skype online insa iti va lipsi conversatia respectiva.

1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Buna.La fel.