| Sarcopt a întrebat:

Dacă am comandat un produs online de la eMAG îl pot returna în showroom?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, cu condiția să poată fi returnat (inclusiv în showroom).

| Sarcopt explică (pentru mihai69):

Am vorbit cu ei şi au zis că îl pot returna în showroom

| Țoglă a răspuns:

Dacă este un produs vândut de eMAG și nu de intermediarii lui, da.
Și să nu fie un produs voluminos.

| Sarcopt explică (pentru Țoglă):

E un telefon.

| Sarcopt explică:

Am rezolvat problema, vă mulțumesc tuturor pentru răspunsuri happy.

| Antonia9292 a răspuns:

Buna ziua!

Da, poti returna produsul in showroom dar trebuie sa spui inaine ca il returnezi, te sfatuiesc sa suni la ei pentru mai multe informatii. Au call center 24/24.

| Andrei091992 a răspuns:

Se pare ca sunt anumite criterii..nu orice produs poate fi returnat in showroom. iti pun link in descriere daca te ajuta https://www.emag.ro/info/30-de-zile-drept-de-retur