| Mario_Stanciu_1990 a întrebat:

Salutare! Dacă mi-a fost hăcuit contul de Instagram, mai pot sa îl recuperez sau nu? Are cineva idee?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poti incerca.Ai rugat apropiatii sa dea report?

| Mario_Stanciu_1990 explică (pentru dullcat):

Cum sa dea report?

| dullcat a răspuns (pentru Mario_Stanciu_1990):

Cand intri pe cont, dai acolo la cele 3 puncte. Apoi trebuie bifat raporteaza->raporteaza contul->pretinde ca este altcineva.E posibil sa ajute, sau nu.

Citeste aici cum sa procedezi pentru contul spart, sper sa ti-l recuperezi.https://help.instagram.com/368191326593075

| Mario_Stanciu_1990 explică (pentru dullcat):

Deci merge sa îl recuperez sau nu?

Răspuns utilizator avertizat
| DonMoldo a răspuns:

Daca stai sa cauti raspunsuri pe internet probabil nu.

| Mario_Stanciu_1990 explică:

Mai întreb o data, se poate recupera sau nu? Dacă știe cineva, va rog sa ma ajutati