| Didu85 a întrebat:

Salutare! Dacă o persoana m-a blocat pe Facebook și cu cel de al doilea cont pe care nu-l are intru pe pagina respectiva ca sa ma uit gen dacă a mai postat ceva sau alte noutăți na, pot ca sa vad noile postări sau liveuri? Specific cu primul cont m-a blocat cu cel de al doilea nu ca nu ma are la prieteni.

Răspuns Câştigător
| geoconda a răspuns:

Da, poti sa vezi ce posteaza, dar să te adauge în lista de prieteni, în caz că are confidențialitatea pentru prieteni, căci dacă posteaza pentru public atunci poti sa vezi, dar vezi, să nu te stie ca esti tu. Pune si tu o poză falsa

1 răspuns:
| yooshi a răspuns:

Depinde de cum are persoana respectiva contul setat