| brunetamea a întrebat:

dc cand vreau sa intru p internet explorer ma pune sa imi aleg cu ce program sa il deschid? ce trebuie sa ii fac, tin sa precizez k nu m pricep deloc la calculatoare.multumesc

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Program sa deschizi un browser?! Cred ca e de vina mai de graba sucurtatura,si posibil sa aiba si o intrare invalida in registri! Daca vrei neparat sa flosesti internet explorer ca browser implicit, fai un update la pc si iti va remedia problema, sau descarca'l de pe site-ul oficial manual:)http://windows.microsoft.com/ro-RO/internet-explorer/products/ie/home

| brunetamea explică (pentru ROB3RT89):

Merge acum, mersi frumos, o seara buna