| Ph3nom95 a întrebat:

Salutare. de 2 zile am inceput sa joc yu-gi-oh joey the passion online.problema este ca mi sa luat sa am aceleasi carti si vreau sa-mi bag o salvare dar din cate tutoriale am cautat pe google si youtube nu am inteles nimic.cine ma poate ajuta sa bage id-ul " alex94_steaua " big grin dau funta

Răspuns Câştigător
| darkus14 a răspuns:

Nu poti.Alea sunt doar porcarii.Din pacate nu poti baga salvari la Yu-GI-Oh nici la Joey nici la kaiba sau yugi