| SynapseNinja a întrebat:

De cam 3 zile, când vreau să intru pe Monese, nu mă lasă să intru fiindcă tot scrie că mă autentifica (dupa ce bag pinul de 5 cifre) în cont, dar nu o face și arată că se tot gândește. Știți de ce? Internet am pe el cu semnal 4G și nici eu nu mi-au dat email că s-ar fi întâmplat ceva cu contul meu. Mersi frumos si nu vreau mișto-uri.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Fa astea pe rand si vezi daca merge dupa fiecare:
- restarteaza telefonul
- du-te in setari, la aplicatii, si sterge cache si date de la aplicatie
- sterge aplicatia de tot si reinstaleaza-o

daca tot nu merge
du-te pe PC, instaleaza un emulator de Android (BlueStacks, Memu, etc.) si pune applicatia acolo, vezi daca merge (e ca si cum ai avea alt telefon)

nimic nu merge, scrie-le la aia de monese si vezi ce iti zic!