| Danielul123 a întrebat:

De câteva săptămâni mă gândesc să îmi iau PS4, dar nu sunt sigur daca merita. Mi-l doresc deoarece îmi plac mult jocurile exclusive de pe el. Bugetul nu este o problema, mă gândeam la PS4 pro deoarece am înțeles că este o versiune mai noua și mai buna. Dacă aveți niste pareri daca merita să îmi iau și dacă aveți și păreri despre aceasta consola, va rog sa le lăsați aici! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| ciumabubonica a răspuns:

Da, merita sa iti iei ps4 deoarece ai o gama destul de variata de jocuri pe care sa le cumperi in comparatie cu xbox de exemplu

4 răspunsuri:
| AndreiAron656 a răspuns:

Cumpara Ps4 Pro mai ales daca plasma ta duce 4K, o sa ai o grafica excelenta

| Illuminati2016 a răspuns (pentru AndreiAron656):

Vrei sa spui Led TV 4K, plasmele nu mai sunt de ani buni

| AndreiAron656 a răspuns (pentru Illuminati2016):

Scuze eu sunt mai din epoca de piatra si la toate televizoarele astea noi m-am obisnuit sa le zic "plasme"

| Mirceabravo a răspuns:

Da,merita,deoarece vei avea si anumite jocuri, cum ar fi GTA, sau alte jocuri inainte de a se lansa pe alte platforme (PC, XBOX)